Zabiegi na twarz

 • Mikrodermabrazja korundowa jest to zabieg polegający na ścieraniu martwych komórek naskórka. Mikropeeling korundowy jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu – ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia emitującego pod dużym ciśnieniem kryształki tlenku glinu tzw. korundu.

 • Karboksyterapia to rewolucyjny zabieg w kosmetologii. To idealne rozwiązanie na pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie, które często są uśpione poprzez starzenie się, nieprawidłowe odżywianie, brak aktywności fizycznej i stresujący styl życia. Jego istotą jest śródskórne podanie „cudownego gazu”, czyli dwutlenku węgla, przy wykorzystaniu specjalnego urządzenia, które kontroluje ciśnienie i przepływ gazu.

 • Hydrabrazja, nazywana również mikrodermabrazją wodno-tlenową, to innowacyjny zabieg polegający na złuszczaniu naskórka, dzięki nieinwazyjności może być stosowany również u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Nawilżają , ujędrnia i nadaje zdrowy, młody wygląd.

 • Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry, jest nieinwazyjna, przynosi szybko zauważalne efekty i nie wymaga rekonwalescencji. Metoda bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu, a także na rozprowadzeniu po skórze skoncentrowanych składników aktywnych. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy i spłycenie zmarszczek są widoczne bezpośrednio po zabiegu.

 • Micro needling czyli mezoterapia mikroigłowa przy użyciu urządzenia Amia Med. Zabiegi wykonywane są z zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.

  Mikro nakłucia stymulują głębokie warstwy naskórka, uaktywniając i pobudzając produkcję kolagenu. Regularne i konsekwentne wykonywanie zabiegów gwarantuje znakomite efekty zwłaszcza w redukcji blizn po trądzikowych, rozstępów i zmarszczek.

  Poprzez mikro nakłuwanie naskórka, zabiegi AMIEA MED pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, pozostawiając naskórek niemal nietknięty. Dzięki temu stymuluje się produkcję kolagenu oraz nowych komórek skóry.

 • estGen – marka terapeutycznych preparatów, jedyne na świecie kosmeceutyki o uniwersalnym działaniu, które oparte są na innowacyjnej formule działającej na poziomie komórkowym, co gwarantuje skuteczność przeprowadzonych terapii. Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry poprzez wykorzystywanie aktywacji odpowiedzi immunologicznej. Wpływają na modulacje stanu zapalnego, aktywacje białek opiekuńczych, normalizacje procesów gojenia.

  estGen polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji.

  Wykorzystywany w terapiach przeciwzapalnych, Zabiegach anti-aging, redukcji blizn.

 • Larens – Polska marka naturalnych kosmaceutykow opartych na Kompleksie bioaktywnych oligo i polipeptydow – biopeptide complex, który stał się baza preparatów. Linia larens professional zawiera kilkaset aktywnych biologicznie naturalnych peptydów kolagenu rybiego, który ma intensywne działania przeciwstarzeniowe, z tego względu są to najskuteczniejsze preparaty anty- anginy.

 • Dermaquest Skin Therapy – zostało założone w USA w 1999 roku w celu tworzenia wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry. Jednym z przykładów pionierskiego i innowacyjnego wdrażania nauki w życie jest zastosowanie w kosmetykach komórek macierzystych pochodzenia roślinnego oraz peptydów bio-mimetycznych. Produkty Dermaquest pozbawione są parabenów a firma nigdy nie prowadziła testów na zwierzętach. Laboratorium Dermaquest Skin Therapy to rozwiązanie dla osób bardzo wymagających. Silna koncentracja najbardziej pożądanych składników aktywnych, synergia działania, inspiracja rozwojem i nauką oraz brak parabenów stawiają markę na bardzo wysokim poziomie zaawansowania.