ZABIEGI NA CIAŁO

  • Thunder MT to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie epilacji laserowej, zapewnia niespotykane połączenie skuteczności i bezpieczeństwa. Thunder MT nie ma ograniczeń starszych laserów, jest skuteczny zarówno dla jasnych jak i ciemnych włosów oraz wszystkich fototypów skóry.

  • Onda to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg wyszczuplający sylwetkę, który dzięki działaniu innowacyjnych mikrofal Coolwaves™ redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Skóra już po pierwszym zabiegu jest zauważalnie wygładzona, ujędrniona i zregenerowana.

  • Modelowanie sylwetki, ujędrnianie, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulituAlliance  to najnowszej generacji urządzenie do zabiegów endermologie® francuskiej firmy LPG Systems. Endermologia LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

  • HIFU jest zabiegiem, który stanowi odpowiedź na pytanie o bezinwazyjny i bezbolesny lifting skóry bez użycia skalpela. Nowoczesna technologia z użyciem skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości sprawia, że jeden zabieg pozwala osiągnąć spektakularne efekty.

    Zabieg HIFU  nie narusza ciągłości skóry. Zasada działania opiera się na dotarciu do głębokich warstw skóry skoncentrowanymi falami ultradźwiękowymi, wywołującymi punktowe podgrzanie. Powoduje to kontrolowane mikrouszkodzenia, które z kolei prowokują skórę do uruchomienia naturalnych procesów naprawczych – produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zauważalna jest poprawa napięcia i jędrności skóry.

    HIFU jest zabiegiem jednorazowym. Pierwsze wyniki zauważalne są natychmiast po wizycie, jednak na pełnię efektów należy poczekać około 3 miesięcy – do momentu pełnej regeneracji skóry. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku